The information I have from Gaygotickets
the will return the money from the La Troya tickets next week
Party has been cancelled
Category: gay circuit party
Become a member to add favorites. Join our Nightdudes community!
LoginBecome a free member in 2 minutesThe information I have from Gaygotickets
the will return the money from the La Troya tickets next week
gewoon terug vragen bij de kaartverkoop punten waar je je kaart gekocht hebt
!!!! CANCELED !!!! 30 oktober: La Troya - World Tour
HELAAS MOET MARCANTI HAAR DEUREN SLUITEN. PAND-EIGENAAR BOUWFONDS WEIGERT MEE TE WERKEN AAN EEN WERKBAAR HUURCONTRACT. NA ALLE ELLENDE DIE WE AL GEHAD HEBBEN BETEKENT DIT HET DEFINITIEVE EINDE VAN MARCANTI. OOK EVENTUELE OPVOLGERS ZULLEN ER WAARSCHIJNLIJK GEEN HEIL MEER IN ZIEN OM HIER NOG IETS NEER TE ZETTEN. LEES HIERONDER HET OFFICIELE PERSBERICHT.
Vaarwel,
Crew Amsterdam Marcanti
PERSBERICHT – PERSBERICHT – PERSBERICHT – PERSBERICHT – PERSBERICHT
Amsterdam – 26 oktober 2010
Het einde van Marcanti – Marcanti geeft vergunning terug aan gemeente
Helaas! Onverwacht moet Amsterdam Marcanti nog voor ze weer opengaan de deuren sluiten. Deze keer kon het wel eens definitief zijn. Na een lang en intensief – en gewonnen – gevecht tegen gemeente, bibob en de vorige eigenaar is het nu Bouwfonds, de eigenaar van het pand, die ervoor zorgt dat Marcanti niet meer opengaat. Zij willen alleen een nieuw huurcontract afgeven tegen een extreem hoge huur die het onmogelijk maakt om hier een winstgevend bedrijf van te maken. Ondanks taxatierapporten die aantonen dat de gevraagde huur ver boven de werkelijke waarde ligt. Met het vooruitzicht van een herontwikkeling van het hele gebied rond het Foodcenter aan de Jan van Galenstraat en de vinger die Bouwfonds hier in heeft (zij bezitten meerdere panden binnen het gebied) is het voor hen maar al te gunstig om ervoor te zorgen dat de Marcanti leeg blijft. Marcanti wil geen wurgcontract en gooit nu zelf de handdoek in de ring door de vergunning terug te geven aan de gemeente. De weigering van Bouwfonds om in te gaan op een nieuw goed huurcontract en de enorme huurschuld die de vorige exploitant in 2008 heeft nagelaten op het huidige huurcontract zorgen er nu voor dat Marcanti op last van Bouwfonds ontruimd moet worden. Marcanti bedankt hiervoor en zal de geleden schade verhalen op de gemeente.
Voor het publiek was er in 2009 nog niet veel te merken, de feesten gingen gewoon door. Op de achtergrond werd het drama alleen maar groter. In de loop van 2009 kwamen er via de gemeente berichten naar buiten dat Marcanti gesloten zou worden. Als enige club in Amsterdam werden zij zwaar afgerekend op parkeeroverlast in de buurt. Waar de RAI, de Arena, de Escape, de Air en andere clubs gewoon hun programma kunnen draaien en bezoekers zelf een parkeerplekje moesten vinden werd het de Marcanti opgedrongen een kostbaar en allesomvattend plan van aanpak te maken om het parkeren in goede banen te leiden.
Gemeente en Bouwfonds hebben hierdoor zulke hoge barrières opgeworpen dat het voor een normale ondernemer vrijwel onmogelijk is om van de Amsterdam Marcanti nog een goedlopende horecagelegenheid te maken. In de aankomende jaren zou er alleen maar geld in gestopt moeten worden, op een schaal die geen uitzicht biedt op winst in welke vorm dan ook.
In maart 2010 werd de Marcanti gesloten op grond van het ontbreken van een degelijk verkeersplan. Een lange strijd later moest de gemeente bakzeil halen en werd alsnog een vergunning afgegeven. Vol hoop werd de opening eind oktober aangekondigd en begon de machine weer te draaien. Feesten werden gepland en organisaties kregen weer belangstelling. Tevergeefs helaas, want nu is het, na de gemeente, Bouwfonds die dwars ligt. Al in oktober 2008 lag er een ontruimingsvonnis tegen de vorige exploitant. Die wist het net op tijd te verkopen. Helaas bleef zijn huurschuld overeind staan en nu heeft de rechter bepaalt dat Bouwfonds in zijn gelijk staat en mogen zij het pand laten ontruimen. Een nieuw huurcontract hebben zij met succes weten af te houden waardoor het voor de huidige exploitant niet mogelijk is om hier nog tussen te komen.
Alle feesten gecanceled
Het gevolg van dit alles is dat alle reeds geplande feesten per direct zijn gecanceled. Dat betekent dat de opening met het megagrote La Troya uit Ibiza niet doorgaat. Ook toekomstige feesten van La Troya, Popstar en Amnesia die reeds gepland waren zullen niet doorgaan, evenals Decisions, Banda Calypso en andere feesten.
De gemeente en Bouwfonds hebben nu gewonnen en hebben vrij spel om de herontwikkeling in eigen hand te houden. Bouwfonds heeft verschillende panden ofwel zelf ofwel via B&F Beheer in bezit en weet zich inmiddels genomineerd om mee te doen aan het prestigieuze project om de Markthallen plaats te laten maken voor nieuwe woningen. Marcanti trekt aan het kortste eind. Met deze herontwikkeling in het vooruitzicht en de torenhoge eisen die gemeente en Bouwfonds stellen zal het vrijwel onmogelijk zijn voor een nieuwe exploitant of investeerder om in de Marcanti nog iets te doen. De tijd is gewoonweg te kort om investeringen er nog uit te kunnen halen. Deze zet van Bouwfonds zal naar alle waarschijnlijkheid dan ook definitief het einde betekenen voor de club waar duizenden mensen jarenlang met plezier hun weekend hebben doorgebracht.
Dit is onze allerlaatste nieuwsbrief....
Met verdriet getekend,
Crew Amsterdam Marcanti
for more info www.latroya.nl or www.clubmarcanti.com
.

Hoe krijgen we ons geld terug, als de event is gecancelled?
Is there anyone selling one ticket for the rapido party on the 31st of october 2010.
chatrax@hotmail.com
gaat een goed feest worden in Marcanti
Marcanti? was dat niet dat Rapido drama?

Misschien niet zo'n slimme datum voor een openingsfeest; midden in een la Demence en Rapido weekend.
En uhm..waar kennen we Marcanti ook alweer van..?
rco bezo Mon 15 Feb 2010, 21:21
Paola Cuervo ( La Troya Ibiza )
Amsterdam, che ciudad maravillosa... La Troya "un fieston" la gente mas guapa que he encontrado en el tour de toda Europa....El domingo
Rouven Kulakowski
Muchas Gracias Carino!!!!!!!!! I LOVED IT IN AMSTERDAM with YOU, CARLO
and all the TEAM!!!!!!!!!!! VIVA LA TROYANAAAAAAAAAAAAAa mom

Prima hoor Carlo, nieuwe initatieven! Maar laat feesten als La Troya daar waar ze horen: op Ibiza!
nogal een verschil EXIT of de nieuwe club BE SMART waar volgens zeggen 2000-4000 man in kunnen. Troya in Odeon was zwak, maar in Exit La Troya lijkt me helemaal een mislukking. Dat is meer een zolder dan een discotheek lijkt me. Krijg elke dag mail over La troya op facebook met location "secret" blijkt na weken dus gewoon Exit te zijn. Hoesé! Anyway veel succes misschien zit ik er helemaal naast.

Een la troya hoort thuis in een locatie als Paradiso, dit is het enige wat ik hier over kwijt wil, en de echte partyganger begrijpt wat ik hiermee bedoel, desondanks wens ik de organisator succes toe!!

Zijn er foto's van La Troya?

25 euro entree teveel ?? ik geloof niet dat de gemiddelde persoon in de gaten heeft dat een feest zoals La Troya ruim 18.000 euro kost incl zaal huur van 3000 euro ex btw,dan begrijp je ook wel dat 25 een koopje is boys begrijp dat toch eens allemaat die zich beklagen over 25 euro,dachy je echt dat je zo'n organisator met al hun artiesten voor 15 euro entree kan neer zetten in amsterdam.... nee dus ,vandaar dat er zo weinig gebeurd in amsterdam omdat niemand zijn nek durft uit te steken,denk daar maar eens over na voor diegene die 25 euro teveel vinden want eigelijk zou La Troya 35 moeten kosten om winst te maken,nu is er alleen verlies gedraaid met een gastenlijst van 175 personen die gratis naar binnen kwamen.petje af voor carlo de organisator dat hij dit risico voor amsterdam doet.

Paola Cuervo ( La Troya Ibiza )
Amsterdam, che ciudad maravillosa... La Troya "un fieston" la gente mas guapa que he encontrado en el tour de toda Europa....El domingo
Rouven Kulakowski
Muchas Gracias Carino!!!!!!!!! I LOVED IT IN AMSTERDAM with YOU, CARLO
and all the TEAM!!!!!!!!!!! VIVA LA TROYANAAAAAAAAAAAAAa mom

Ok, I gave it a chance (again), after the yawn boring Me100 in Jan for the ridiculous amount of 25 euros, now the Troya... ! These were the last euros I spent on this 'organisation'. And it's not the venue, Bear-Necessity is great time after time; well rganized, orginal and for half the price!
GEWELDIG FEEST WAS HET GELD MEER DAN WAARD GOEDE SHOWS EN GOEDE MUZIEK ALLEN HET GELUID VAN DE ODION IS NIET OPTIMAAL
HET VOLGENDE FEEST IS DAN HOPELIJK OP EEN ANDERE LOCATIE EN ALS CARLO HET ORGANISEERT KAN JE ER VAN UITGAAN DAT HET GOED IS
